Testy lásky, konečně spolehlivé a skutečně fungující testy lásky.

Testy lásky? O co jde?

Přemýšlíte o své drahé polovičce a stále nevíte, zdali je opravdu tou pravou? Chcete si již zorganizovat svůj život, připravit plány pro budoucnost a přesto nevíte, zdali je váš dosavadní protějšek tím, s kým máte strávit celý zbytek života?

Láska

Láska, zamilovanost, nebo snad jen chemická reakce? Vězte, že všechny tři možnosti spolu úzce souvisí a je nutné je rozlišovat. Láska je totiž mocný čaroděj a rozhodne-li se vám dát, jak se říká, růžové brýle na oči, nezmůžete vůbec nic. Pojďme se ale raději podívat na tu příjemnější formu lásky, která je opravdová a nefalšovaná. Není to chemická reakce, není to zamilovanost, je to pouze a jen skutečná láska, ať už ke komukoli.

Pravděpodobně víte, že i pravá láska se musí jemně opečovávat, a musí se o ní pečlivě dbát. Ať chcete nebo ne, máte-li svou drahou polovinu, nestačí brát lásku a ona kouzelná slova jako samozřejmost, ale spíše jako nutnost, stejně tak jako dávání spokojenosti najevo.

A k tomu vám samozřejmě pomůže mnoho věcí či skutků. Mezi ty nejlepší se samozřejmě řadí například zamilované básničky, které můžete použít opravdu kdekoli, ale také zamilované SMS zprávy, jejích výběr je snad nekonečný. Samozřejmě jsou zde i zamilované obrázky, fotografie či videa, které můžete použít v okamžiku, máte-li v sobě trochu zručnosti a tvůrčí energie.

Je opravdu mnoho druhů vyznání lásky, a je velice nutné si zapamatovat, že vyznání lásky není vůbec složitá věc, bude-li vše opravdu od srdce. Není nadarmo si zahrávat s láskou a je opravdu důležité, abyste vše co říkáte, píšete, malujete či jakkoli jinak tvoříte dělali se vší láskou, takže si dopřejte pohodlí a ničím nerušený klid. Samozřejmě se i jednoduchá zamilovaná SMS rovná více než pouhé mlčení a nicnedělání.

Pečujte o svůj protějšek, dodávejte mu neustálé pocit důležitosti a dávejte si pozor, aby byl právě on u vás tím nejspokojenějším člověkem. Budete-li se chovat správně a vypouštět dostatek lásky, rozhodně bude mít vaše snažení obrovské kladné ohlasy - a to je přece důvod, proč je láska tak skvělá...

Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.
Cena 1 SMS je 99 kč. Navštivte také Testy lasky

Lovebook.cz - seznamka

Diskrétní seznamka, na které naleznete několik tisíc uživatelů, kteří se chtějí seznámit.

Sex po telefonu levně

Prohlédní si naše fotky a videa, zavolej nám a užij si nejlepší sex po telefonu.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Jakou hodnotu má Vaše nemovitost? Zpracujeme Vám bezplatný odhad ceny.

lovebook