Testy lásky, konečně spolehlivé a skutečně fungující testy lásky.

Testy lásky? O co jde?

Přemýšlíte o své drahé polovičce a stále nevíte, zdali je opravdu tou pravou? Chcete si již zorganizovat svůj život, připravit plány pro budoucnost a přesto nevíte, zdali je váš dosavadní protějšek tím, s kým máte strávit celý zbytek života?

Poradna lásky

Měla jsem kamarádku, která měla opravdu velké problémy s přítelem. Jejich vztah byl ze začátku tím pohádkovým snem každé mladé dívky, nicméně po letech spokojeného vztahu nastala osudová rána, kdy člověk absolutně nechápe, jak ve vztahu mohl tak dlouho vydržet. Má kamarádka tehdy brečela, byla nešťastná, a její srdíčko bylo opravdu moc bolavé.

Zatímco další ženy stejně smutnily, brečely a dávaly si krizovou fázi vztahu za vinu, má kamarádka vyzkoušela, jaká je poradna lásky. A věřte nebo ne, poradna lásky je pro všechny, ať už šťastně či nešťastně zamilované, jakousi nutností.

Bolavé srdíčko je jedno z nejhorších věcí v životě. Když sedíte bezmocně v koutě, pláčete a jen doufáte, že se nad vámi někdo smiluje. Doufáte, že přijde vaše životní láska, obejme vás, a vy znovu spadnete do zamilovanosti. Svět bude opět barevnější, květy voňavější, a lidé zábavnější. Svět, který je pro každého zamilovaného tím známým a neodolatelným.

Ať už si nejste jisti, zdali je vaše drahá polovička ideálem i pro dlouhodobou budoucnost, či jste jen objevili někoho zajímavého a pro vás opravdu sympatického, je zde poradna lásky, která vám poradí.

Svěřte se s jakýmkoli problémem, dejte na vědomí co vás trápí, nebo nám pověste o sobě a svém novém objevu. Zapomeňte na úzkost a trápení, zahoďte stres a pláč, neboť radovat se, mít úsměv na tváři a užívat si života je s poradnou lásky opravdu možné. Mnozí se domnívají, že na problémy v lásce neexistuje bezbolestný lék, ale už neví, že existují věci, jako je poradna lásky. A právě poradna lásky vám dá jakýsi bezbolestný lék, díky kterému nezapomenete, nýbrž znovu objevíte. Zapomínat a zahazovat je zbabělé a špatné, zatímco objevovat novou krásu v objeveném kouzelné a božské.

Objevujte, hledejte, prozkoumávejte - poradna lásky vás pošle tím správným směrem.

Provozuje Edvens Media s.r.o. - info@edvens.cz, technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o. - info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz.
Cena 1 SMS je 99 kč. Navštivte také Testy lasky

Lovebook.cz - seznamka

Diskrétní seznamka, na které naleznete několik tisíc uživatelů, kteří se chtějí seznámit.

Sex po telefonu levně

Prohlédní si naše fotky a videa, zavolej nám a užij si nejlepší sex po telefonu.

Odhad ceny nemovitosti zdarma

Jakou hodnotu má Vaše nemovitost? Zpracujeme Vám bezplatný odhad ceny.

lovebook